| CAS latency | 9 |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1333 MHz |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 879505-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 462967-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 01KR355, 4ZC7A08709, 4ZC7A08709-RFB, 5YZ55AA, 8WKDY, HMA84GR7CJR
Marca: CoreParts
Riferimento: W128169456
Marca: Lenovo
Riferimento: 664696-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle