| Component for | PC/server |
| Internal memory | 4 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2400 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 4 GB |
| Product colour | Green |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 10 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 0HMAA4GR7AJR8N-XN-RFB
Marca: Dell
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 824648
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W128846144
Marca: Fujitsu
Marca: Crucial
Marca: Kingston
Riferimento: 0HMA42GR7MFR4N-TF-RFB
Marca: Dell
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Kingston
Riferimento: W128560305
Marca: Samsung
check_circle
check_circle