| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Component for | Laptop |
| ECC | No |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: FRU5M30Z71740
Marca: Lenovo
Riferimento: 647651-081
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: SM30F92656
Marca: Lenovo
Riferimento: CMSO16GX4M1A2133C15
Marca: Corsair
Riferimento: 99103954
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Samsung
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle