| CAS latency | 11 |
| Component for | PC/Server |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Memory clock speed | 1600 MHz |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Memory ranking | 1 |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80 % |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 85 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 85 % |
| Storage temperature (T-T) | -25 - 95 °C |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 3 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 805351-B21, 642620
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 815100-B21, 815100-B21-RFB, 99106395
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W126290660
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: KTD-DM8400C6_2G, A1302686, A1302689, A1302690, A1370435, A148896
Marca: CoreParts
Riferimento: FRU5M30V06818
Marca: Lenovo
Riferimento: 792191
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99111078
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 3PL82AA, CT16G4DFD8266, L43760-001, M378A2K43CB1-CTD
Marca: CoreParts
Riferimento: 606919
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle