| Component for | PC/server |
| Internal memory | 4 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2400 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 4 GB |
| Product colour | Green |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 10 |
Data sheet
Specific References
Brand: Kingston
Reference: 501534-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 805671-B21, KTD-PE421E_16G, KTH-PL421E_16G, KTL-TS421E_16G
Brand: CoreParts
Reference: 99009083
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: W129050366
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 013224-002, 526694
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 872970-001
Brand: CoreParts
check_circle
check_circle