| CAS latency | 9 |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 4 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1333 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 4 GB |
| Memory voltage | 1.5 V |
| Brand Name | IBM |
| Warranty | 1 |
Reference: W125858517
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: KTD-DM8400AE_2G
Brand: CoreParts
Reference: 0M393A2G40DB0-CPB2Q-RFB
Brand: Dell
Reference: W128169456
Brand: Lenovo
Reference: 4X70K09921
Brand: CoreParts
check_circle
check_circle