| Component for | PC/Server |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2400 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 726717-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: W128251547
Brand: Corsair
Reference: 0SNPP134GCK2_16G-RFB
Brand: Dell
Reference: 491503-061
Brand: CoreParts
Reference: SNP20D6FC_16G, 20D6F, A6994465, 0A6994465-RFB, 616335
Brand: Dell
Reference: 397413-B21R416472-001KTH-XW667_4
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle