| Component for | PC/server |
| Internal memory | 1 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1333 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 1 GB |
| Product colour | Green |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 10 |
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: D1G72K110K4
Brand: CoreParts
Reference: KTD-DM8400AE_2G
Brand: CoreParts
Brand: Kingston Technology
Reference: 491503-061
Brand: CoreParts
Reference: D1G64K110, KCP316ND8_8, KTD-XPS730C_8G, KTH9600C_8G, KTL-TC316_8
Brand: CoreParts
Reference: A8711888, 0A8711888-RFB, 642990
Brand: Dell
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle