| Component for | PC/server |
| Internal memory | 1 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1333 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 1 GB |
| Product colour | Green |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 10 |
Riferimento: 405476-051,416357-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 774172-001, 589990
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 0AA579531-RFB, 844248, 828348
Marca: Dell
Riferimento: 835974
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 735302-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: HP
Riferimento: 99103847
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: KTD-PE6950_2G, A2018602, A2018603
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle