| Component for | PC/Server |
| Internal memory | 2 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1333 MHz |
| Memory form factor | 244-pin MiniDIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 2 GB |
| Compatibility | ProLiant DL320e Gen8, ProLiant DL360e Gen8, ProLiant DL360p Gen8, ProLiant DL380e Gen8, ProLiant DL380p Gen8, ProLiant DL385p Gen8, ProLiant DL560e Gen8, ProLiant DL580 Gen8, ProLiant HP ML350e Gen8, ProLiant HP ML350p Gen8 |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: KTH-XW667_16G, 1_4 OF 495604-B21 _64GB KIT_, RP000108892, 413015
Marca: CoreParts
Riferimento: W128251547
Marca: Corsair
Riferimento: 713756-081
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: MMG2363_8GB, 500662-B21, 590698
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 819411-001819411-001-RFB766399
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 836213
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 46C7538
Marca: CoreParts
Riferimento: 397413-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle