| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| CAS latency | 11 |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1600 MHz |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Memory voltage | 1.5 V |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: AB120717
Marca: CoreParts
Riferimento: 82936899112694
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 0HMA81GR7AFR8N-VK-RFB
Marca: Dell
Riferimento: KCP3L16NS8_4, D51264KL110S, KAC-VR316L_4G, KTD-XPS730CL_4G, KTL-
Marca: CoreParts
Riferimento: KTD-PE426D8_16G, 815098-B21, 7X77A01302, 01DE973, 815098-B21-RFB
Marca: CoreParts
Riferimento: 647899-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 805349-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 606919
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 647903-B21, 762207
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle