| Backlight | No |
| Component for | PC/server |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2400 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Product colour | Green |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 10 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 726717-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W128429659
Marca: Kingston
Riferimento: 416471-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: FRU5M30Z71633
Marca: Lenovo
Riferimento: 0SNPN1TP1C_4G-RFB
Marca: Dell
Riferimento: 0SNP8WKDYC_32G-RFB
Marca: Dell
Riferimento: KVR16LN11_8, KVR16N11_8, KVR16N11H_8, KVR16N11H_8BK
Marca: CoreParts
Riferimento: 99108866
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: H2P64ET#AC3
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle