| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Component for | PC/Server |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2400 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 6 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: SNP20D6FC_16G, 20D6F, A6994465, 0A6994465-RFB, 616335
Marca: Dell
Riferimento: P420I
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 708641-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle