| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| CAS latency | 11 |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1600 MHz |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Memory ranking | 1 |
| Memory voltage | 1.5 V |
| Product colour | Black/Green |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: P19045-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 712383-081
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: KTH9600B_1G, 497156-C01, 576109-001, AT023AA, AT023AT, VE561AV
Marca: CoreParts
Riferimento: 0HMA84GR7MFR4N-UH-RFB
Marca: Dell
Riferimento: W125834682
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 0SNPM04W6C_16GNP-RFB
Marca: Dell
Riferimento: 99101849
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 815101-B21-RFB, 99112734
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W128291502
Marca: Samsung
Riferimento: W127218992
Marca: Fujitsu
Riferimento: 752369-081
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 500656-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle