| CAS latency | 15 |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2133 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Product colour | Green |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: KTD-DM8400C6_2G, A1302686, A1302689, A1302690, A1370435, A148896
Marca: CoreParts
Riferimento: 698650-154
Marca: HP
Riferimento: 0SNPP134GCK2_16G-RFB
Marca: Dell
Riferimento: 708639-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: FRU5M30V06818
Marca: Lenovo
Riferimento: 815101-B21, 766471
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 687465-001, RP001231017, 687465-001-RFB
Marca: CoreParts
Riferimento: 664690-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle