| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Memory clock speed | 1866 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Brand Name | Fujitsu |
| Warranty | 3 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 0SNP1R8CRC_16G-RFB, 99104118
Marca: Dell
Riferimento: P00924-H21, 808054
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Samsung
Riferimento: 726719-B21, 642687
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Samsung
Riferimento: MMI9856_4GB, KTM-SX313LV_4G, 49Y1394, 49Y3777
Marca: CoreParts
Riferimento: D25664G60, M378T5663QZ3-CF7, 41U2978
Marca: CoreParts
Riferimento: 491503-061
Marca: CoreParts
Riferimento: W127009501
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle