Reference: 110900
Brand: Brady
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Memory clock speed | 1866 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Brand Name | Fujitsu |
| Warranty | 3 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 647899-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Samsung
Reference: 0SNPM04W6C_16GNP-RFB
Brand: Dell
Brand: Samsung
Reference: VH638AA VH638AA-RFB,585157-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 413015-B21B-RFB
Brand: CoreParts
check_circle
check_circle