| CAS latency | 15 |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2133 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Product colour | Green |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: W125834397
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 0M393A2G40DB0-CPB2Q-RFB
Brand: Dell
Reference: 664691-001, 647899-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: W125834682
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 44T1486
Brand: CoreParts
Reference: 99111059
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle