| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Component for | PC/Server |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 3 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 500662-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 664692-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W125834331
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99009090
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 1038064
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 309522-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 815100-B21, 815100-B21-RFB, 99106395
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle