Riferimento: 110900
Marca: Brady
| Buffered memory type | Load reduced |
| CAS latency | 15 |
| Component for | Server |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2133 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory ranking | 4 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 805349-B21-RFB, 99106071
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: FRU5M30V06809
Marca: Lenovo
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W127369613
Marca: IBM
Riferimento: 500209-061-RFB
Marca: CoreParts
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 664691-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: KCS-UC426_32G, KSM26RD4_32MEI, KTD-PE426_32G, KTH-PL426_32G, KTL
Marca: CoreParts
Riferimento: 99101818
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle