Reference: 110900
Brand: Brady
| Buffered memory type | Load reduced |
| CAS latency | 15 |
| Component for | Server |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2133 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory ranking | 4 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 0AA783421-RFB, 99113287
Brand: Dell
Reference: 1069540
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: KFJ2888_2G
Brand: CoreParts
Reference: 462967-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 819410-001-RFB, 786631
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 0M393A2G40DB0-CPB2Q-RFB
Brand: Dell
check_circle
check_circle