Riferimento: 110900
Marca: Brady
| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| CAS latency | 15 |
| Compatible products | ProLiant DL580 Gen9 |
| Component for | Server |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2133 MHz |
| Memory data transfer rate | 2133 MT/s |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory ranking | 2 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 0A9781927-RFB
Marca: Dell
Riferimento: 708641-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: KSM26RS4_16HAI
Marca: CoreParts
Marca: CoreParts
Riferimento: 805349-B21-RFB, 99106071
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 774175-001, 728629-B21, 616278
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 500662-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 1069084
Marca: Lenovo
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle