| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| CAS latency | 11 |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 4 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1600 MHz |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 4 GB |
| Memory ranking | 1 |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Module configuration | 512M x 4 |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 99107294
Marca: Lenovo
Marca: Crucial
Riferimento: MMD1020_6GB, KTD-PE313SK3_6G
Marca: CoreParts
Riferimento: MMG2454_8GB, KFJ-PM316_8G, S26361-F3697-L515
Marca: CoreParts
Riferimento: 735302-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: KCP432SS6_8, KCP432SS8_8, KVR32S22S8_8
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle