| Compatible products | Legion 7-16ACHg6 |
| Component for | Laptop |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 3 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: SM30F92656
Marca: Lenovo
Riferimento: KCP426NS8_8
Marca: CoreParts
Riferimento: 0HMAA4GR7CJR8N-XN-RFB
Marca: Dell
Riferimento: A6994455, RYK18, KTD-PE316LV_8G
Marca: CoreParts
Riferimento: 0MTA9ASF1G72PZ-2G6D1-RFB
Marca: MSIT
Riferimento: W128291511
Marca: Samsung
check_circle
check_circle