| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2400 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory ranking | 1 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Product colour | Green |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 715274-001, 708641-B21, 590032
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 500205-071
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 684031-001B
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: MMG2421_6GB, KTS-SF313SK3_6G
Marca: CoreParts
Riferimento: 715282-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 684031-001B-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: KTM2759K2_8G, 41Y2767 _2PCS_, 41Y2768, FRU 40T7980, 0646A042
Marca: CoreParts
Riferimento: 647899-B21, 664691-001, 997668, 529231
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 627812-B21,632204-001-MOQ-20, 590707
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle