| Compatible products | Legion 7-16ACHg6 |
| Component for | Laptop |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 3 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: KTA-MP667AK2_8G
Brand: CoreParts
Reference: 585157-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: RP001231722
Brand: CoreParts
Reference: 0B47378, KTL-TC316E_8G
Brand: CoreParts
Reference: KCP424SS6_4
Brand: CoreParts
Reference: D1G72K110K4
Brand: CoreParts
Reference: 647909-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: KCP426NS8_8
Brand: CoreParts
check_circle
check_circle