| Component for | PC/server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR2 |
| Memory clock speed | 667 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Product colour | Green |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 10 |
Data sheet
Specific References
Reference: 99111687
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 691740-001
Brand: HP
Reference: 99009115
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: KTD-XPS730AS_2G
Brand: CoreParts
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 647901-B21, 590067
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 664690-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle