| Component for | PC/server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR2 |
| Memory clock speed | 667 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Product colour | Green |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 10 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 731765-S21-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Lenovo
Riferimento: 726719-B21, 642687
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W125834330
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 500205-071
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle