| Buffered memory type | Load reduced |
| CAS latency | 13 |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1866 MHz |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory ranking | 4 |
| Memory voltage | 1.5 V |
| Module configuration | 1024M x 4 |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 3 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 99111700
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99106121
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: CMSX16GX4M1A2400C16
Marca: Corsair
Riferimento: 0A9781927-RFB
Marca: Dell
Riferimento: 647654-081
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle