| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS latency | 22 |
| Component for | Laptop |
| ECC | No |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory data transfer rate | 3200 MT/s |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Brand Name | Kingston |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Kingston
Riferimento: W127369613
Marca: IBM
Riferimento: 691740-001
Marca: HP
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 0A9781927-RFB
Marca: Dell
Riferimento: RP001235331
Marca: HP
Riferimento: AJ716A
Marca: HP
Riferimento: A8711888, 0A8711888-RFB, 642990
Marca: Dell
check_circle
check_circle