| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2933 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 99101849
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 0HMA81GR7AFR8N-UH-RFB
Marca: Dell
Riferimento: 647903-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 0AA579530-RFB, 834335
Marca: Dell
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 879505-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle