| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| CAS latency | 11 |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1600 MHz |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Memory ranking | 2 |
| Memory voltage | 1.5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: HP
Riferimento: 500662-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W125834397
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: M393A2K43CB2-CTD
Marca: Samsung
Riferimento: 664690-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99112004
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 497767-B21-RFB
Marca: CoreParts
Riferimento: 647899-B21, 664691-001, 997668, 529231
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: CMSX8GX4M1A2400C16
Marca: Corsair
Riferimento: 99113538
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle