| Component for | PC/server |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1866 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Product colour | Green |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 10 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: J9P83AA-RFB
Marca: CoreParts
Riferimento: 500662-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 661069-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W127009501
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: RP001225393
Marca: CoreParts
Riferimento: KCS-UC426_16G, KTH-PL426_16G, KTL-TS426_16G, 840757-091-RFB
Marca: CoreParts
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 664692-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle