| Component for | PC/server |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1866 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Product colour | Green |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 10 |
Data sheet
Specific References
Reference: MMG2301_4GB, KTN-WA667K2_4G, AMS-5340-00-00
Brand: CoreParts
Reference: 99113538
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Crucial
Brand: Crucial
Reference: W128255121
Brand: Corsair
Reference: 013224-002, 526694
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle