| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Component for | Laptop |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Width | 2.72" (69 mm) |
| Height | 1.18" (30 mm) |
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 647895-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99106121
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: FRU5M30Z71735
Brand: Lenovo
Reference: W128291502
Brand: Samsung
Reference: 631679-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 397415-B21416473-001EM162AAKTH-X
Brand: Hewlett Packard Enterprise
HP L34199-971, 16 GB, DDR4, 3200 MHz, 260-pin SO-DIMM
check_circle
check_circle