DELL YXC0V-RFB, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 2400 MHz, 288-pin DIMM
| Internal memory | 16 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Component for | PC/server |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| ECC | No |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS latency | 17 |
| Memory clock speed | 2400 MHz |
| Backlight | No |
Data sheet
Specific References
Reference: 397415-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: RP001227430
Brand: CoreParts
Reference: 01KR355, 4ZC7A08709, 4ZC7A08709-RFB, 5YZ55AA, 8WKDY, HMA84GR7CJR
Brand: CoreParts
Reference: 647893-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 5M30Z71797, 5M31K03067, 5M31L87395, 5S4C0AA#ABB, N50075-001
Brand: CoreParts
Reference: 500662-B21403307
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 774172-001, 589990
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: FRU5M30Z71649
Brand: Lenovo
Brand: CoreParts
DELL YXC0V-RFB, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 2400 MHz, 288-pin DIMM
check_circle
check_circle