| Component for | PC/Server |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory ranking | 2 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: SNP0R45JC_32G, 0SNP0R45JC_32G-RFB
Brand: Dell
Reference: W128251547
Brand: Corsair
Reference: 397413-B21BR
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 397413-B21B
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 397415-B21416473-001EM162AAKTH-X
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle