| ECC | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Warranty period | 1 year(s) |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: P00930-H21, 812406
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Kingston
Reference: 912457-001, 4X70M60571, Z9H59AT, GTWW1
Brand: CoreParts
Reference: KCP426NS8_8
Brand: CoreParts
Reference: CMK16GX4M1A2666C16
Brand: Corsair
Reference: 815098-B21, 766118
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: MMD0074_2GB, KTD-WS667_2G, A0763200 _2PCS_, A0763225 _2PCS_, A07
Brand: CoreParts
Reference: 632204-001, MMH9701_16GB, 605211
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 805671-B21, KTD-PE421E_16G, KTH-PL421E_16G, KTL-TS421E_16G
Brand: CoreParts
Reference: KTL-TSD10K2_8G, 43R1773 _2PCS_, 45J6193 _2PCS_, OEM FRU 43R1710
Brand: CoreParts
Reference: FRU5M30Z71633
Brand: Lenovo
check_circle
check_circle