| ECC | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Warranty period | 1 anno/i |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 647647-071
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 501534-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: KCP426NS6_8, KVR26N19S6_8, KVR26N19S8_8
Marca: CoreParts
Riferimento: 413015-B21-RFB
Marca: CoreParts
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Crucial
check_circle
check_circle