| Component for | PC/Server |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory ranking | 2 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 758836-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: KTM2759K2_8G, 41Y2767 _2PCS_, 41Y2768, FRU 40T7980, 0646A042
Marca: CoreParts
Riferimento: 483403-B21
Marca: CoreParts
Marca: HP
Riferimento: KTD-DM8400AE_2G
Marca: CoreParts
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 49Y3745
Marca: CoreParts
Riferimento: 0HMT31GR7CFR4C-PB-RFB
Marca: Dell
check_circle
check_circle