| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Memory clock speed | 1333 MHz |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 4 GB |
| Memory ranking | 1 |
| Memory type | PC3-10600 |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80 % |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 85 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 80 % |
| Storage temperature (T-T) | -25 - 95 °C |
| Brand Name | Cisco |
| Warranty | 3 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Kingston
Riferimento: 676695-150, 676695-150, 688601-001, 698651-154, B4U37AA, KTH9600
Marca: CoreParts
Riferimento: 606912
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 698807-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 0M393A1G43DB0-CPB-RFB
Marca: Dell
Riferimento: 0AA783421-RFB, 99113287
Marca: Dell
Riferimento: 416473-001, KTH-XW667_8G, EM162AA, 466440-B21, 397415-B21B-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle