| Component for | PC/server |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Product colour | Green |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 10 |
Data sheet
Specific References
Reference: MMD0074_2GB, KTD-WS667_2G, A0763200 _2PCS_, A0763225 _2PCS_, A07
Brand: CoreParts
Brand: Lenovo
Reference: 627812-B21,632204-001-MOQ-20, 590707
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 0SNPM04W6C_16GNP-RFB
Brand: Dell
Reference: 99111704
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 500666-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle