| Component for | PC/Server |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 99101818
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 01AG877, 4X71D09534, 5M30Z71651, L47726-001, L67710-001, L68533-
Brand: CoreParts
Reference: DR397, P337N, W701G, PC2950_4GB
Brand: CoreParts
Reference: FRU5M30Z71633
Brand: Lenovo
Reference: 7X77A01302
Brand: Lenovo
Reference: 99106132
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 497767-B21-RFB
Brand: CoreParts
Reference: 647654-081
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle