| Component for | PC/server |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Product colour | Green |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 10 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 647901-B21, 590067
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 633540-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 846740-001, 836220-B21, 815336
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 500662-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 629026-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 774172-001, 589990
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W127369613
Marca: IBM
Riferimento: CMK16GX4M1A2666C16
Marca: Corsair
check_circle
check_circle