| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Component for | PC/Server |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 3 |
Data sheet
Specific References
Reference: AB120717
Brand: CoreParts
Reference: W126716493
Brand: Kingston
Reference: H5DDH
Brand: CoreParts
Brand: Lenovo
Reference: W129131398
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: W125834047
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: KTD-PE313LV_8G, A4051428, A4105728, A4105730, A4105733, A4105735
Brand: CoreParts
check_circle
check_circle