| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Component for | Laptop |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Width | 2.76" (70 mm) |
| Depth | 0.118" (3 mm) |
| Height | 1.18" (30 mm) |
| Weight | 0.353 oz (10 g) |
| Package width | 9.13" (232 mm) |
| Package depth | 5.83" (148 mm) |
| Package height | 0.394" (10 mm) |
| Package weight | 1.98 oz (56 g) |
Data sheet
Specific References
Reference: A8711888, 0A8711888-RFB, 642990
Brand: Dell
Reference: P00918-H21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: HP
Reference: 814665
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 879507-B21, 812428
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99108163
Brand: Hewlett Packard Enterprise
HP 32GB DDR5 5600 SODIMM Memory, 32 GB, DDR5, 5600 MHz
check_circle
check_circle