| CAS latency | 9 |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 4 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1333 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 4 GB |
| Memory voltage | 1.5 V |
| Brand Name | IBM |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: KTD-DM8400AE_2G
Marca: CoreParts
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 500207-071 99001357 500666-B21-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 00D4968
Marca: CoreParts
Riferimento: 500662-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: RP001227407
Marca: CoreParts
Riferimento: W128926255
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: A8711888, 0A8711888-RFB, 642990
Marca: Dell
Riferimento: 698650-154
Marca: HP
Riferimento: 595097-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Samsung
check_circle
check_circle