Lanview MO-DEM-SFP-AOC4M, 157.5" (4 m), AOC, SFP+, SFP+
| Cable length | 157.5" (4 m) |
| Cable type | AOC |
| Connector 1 | SFP+ |
| Connector 2 | SFP+ |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Aqua color |
| Cable shape | Round |
| Data transfer rate | 10 Gbit/s |
| Brand compatibility | D-Link |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Weight | 1.41 oz (40 g) |
| Package weight | 1.76 oz (50 g) |
| Dimensions (WxDxH) | 0.63 x 157.5 x 0.472" (16 x 4000 x 12 mm) |
Data sheet
Specific References
Reference: JNP-10G-AOC-10M
Brand: Lanview
Reference: ARU-SFP28-DAC-25G-4M
Brand: Lanview
Reference: AT-QSFP-4X10G-AOC1M
Brand: Lanview
Reference: ENT-SFP-AOC-10G-10M
Brand: Lanview
Reference: AT-SP10AOC4M
Brand: Lanview
Reference: EX-SFP-10GE-DAC-3M
Brand: Lanview
Reference: ENT-SFP28-DAC-25G-5M
Brand: Lanview
Reference: BR-SFP28-DAC-25G-2.5M
Brand: Lanview
Reference: BR-QSFP-40G-AOC-10M
Brand: Lanview
Lanview MO-DEM-SFP-AOC4M, 157.5" (4 m), AOC, SFP+, SFP+
check_circle
check_circle