Lanview MO-SFP-25G-AOC1M-AL, 39.4" (1 m), AOC, SFP28, SFP28
| Cable length | 39.4" (1 m) |
| Cable type | AOC |
| Connector 1 | SFP28 |
| Connector 2 | SFP28 |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Black |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Cable shape | Round |
| Data transfer rate | 25 Gbit/s |
| Brand compatibility | Alcatel-Lucent |
| Compliance certificates | REACH, RoHS |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Weight | 1.06 oz (30 g) |
| Package weight | 1.41 oz (40 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: INT-SFP28-DAC-25G-2M
Brand: Lanview
Reference: JNP-SFP-25G-DAC-5M
Brand: Lanview
Reference: INT-QSFP28-100G-DAC-CU4M
Brand: Lanview
Reference: JNP-100G-AOC-10M
Brand: Lanview
Reference: INT-QSFP-100G-AOC-5M
Brand: Lanview
Reference: HU-QSFP28-100G-DAC-CU1M
Brand: Lanview
Reference: ENT-QSFP-4SFP10G-CU10M
Brand: Lanview
Reference: INT-SFP-H10G-DAC-CU4M
Brand: Lanview
Brand: Black Box
Reference: AT-DAC-QSFP28-2CU
Brand: Lanview
Reference: QSFP-DAC-AL-100G-C1M
Brand: Lanview
Lanview MO-SFP-25G-AOC1M-AL, 39.4" (1 m), AOC, SFP28, SFP28
check_circle
check_circle