Lanview MO-AT-QSFP-100G-AOC-5M, 196.9" (5 m), OM3, QSFP28, QSFP28
| Cable length | 196.9" (5 m) |
| Connector 1 | QSFP28 |
| Connector 2 | QSFP28 |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Orange |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Fiber optic type | OM3 |
| Cable shape | Round |
| Data transfer rate | 100 Gbit/s |
| Brand compatibility | Allied Telesis |
| Plug and Play | Yes |
| Compliance certificates | REACH, RoHS |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Weight | 1.06 oz (30 g) |
| Package width | 47.2" (1200 mm) |
| Package depth | 196.9" (5000 mm) |
| Package height | 33.5" (850 mm) |
| Package weight | 1.41 oz (40 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: ARU-SFP-H10G-DAC-CU4M
Brand: Lanview
Reference: INT-SFP-H10G-DAC-CU1.5M
Brand: Lanview
Reference: ENT-QSFP-4SFP10G-CU10M
Brand: Lanview
Reference: AT-QSFP10CU
Brand: Lanview
Reference: QSFP-DAC-AL-100G-C2M
Brand: Lanview
Reference: 10GB-F03-SFPP
Brand: Lanview
Reference: AT-SFP28-AOC-5M
Brand: Lanview
Reference: HU-QSFP28-100G-DAC-CU3M
Brand: Lanview
Reference: INT-QSFP-4SFP10G-CU3M
Brand: Lanview
Reference: AT-QSFP-100G-AOC-1M
Brand: Lanview
Reference: 10GB-F04-SFPP
Brand: Lanview
Reference: AT-QSFP20CU
Brand: Lanview
Reference: HU-SFP28-25G-AOC-10M
Brand: Lanview
Lanview MO-AT-QSFP-100G-AOC-5M, 196.9" (5 m), OM3, QSFP28, QSFP28
check_circle
check_circle